Honor Magic 6 RSR Porsche Design, lüks özellikleriyle dikkat çekiyor

Honor, geçtiğimiz ay Çin’de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip amiral gemisi telefonları Honor Magic 6 ve Magic 6 Pro’yu tanıttı. Serinin en üst düzey cihazı olan Honor Magic 6 RSR Porsche Design‘ın resmi lansmanı henüz yapılmadı. Çin’den güvenilir bir kaynak, cihazın piyasaya sürülme zaman aralığını açıkladı. Ayrıca, bu cihazın yakında çıkması beklenen Huawei P70 Art ile rekabet edeceğini iddia etti.

Honor ve Porsche Design’ın ortaklaşa geliştirdiği ikinci cihaz olacak Honor Magic 6 RSR Porsche Design, Magic V2 RSR Porsche Design katlanabilir telefonunun yanı sıra Magic 6 serisi ile geçen ay tanıtıldı. Kaynağa göre, Honor Magic 6 RSR Porsche Design, Mart ayında Huawei P70 ile aynı zamanda piyasaya sürülecek ve onunla rekabet edecek.

Honor Magic 6 RSR Porsche Design, lüks özellikleriyle dikkat çekiyor

Honor Magic 6 RSR Porsche Design, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacakken, Huawei’nin P70 serisini muhtemelen 9000s çipi veya yeni bir varyantı ile güçlendirmesi bekleniyor. P70 Art’ın bir inç boyutunda olan 50 megapiksellik Sony LYT-900 kamera sensörüne sahip olacağına dair raporlar var. Aynı kamera, Oppo Find X7 Ultra ve yakında çıkacak olan Xiaomi 14 Ultra ve Vivo X100 Ultra gibi telefonlarda da bulunuyor.

Öte yandan, Honor Magic 6 RSR Porsche Design’ın bir inçlik OmniVision OV50K kamera sensörüne sahip ilk telefon olacağı söyleniyor. Ne yazık ki, akış hakkında diğer detaylar henüz sızdırılmadı. Kaynak ayrıca Magic 6 Pro+’ın varlığını da ortaya çıkardı ancak özellikleri hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Pro+ modelinin de Mart ayında RSR Porsche Design ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir