5 Piyasa Yapıcıdan Dev Altcoin Hareketi! Fiyat Arttı

Kripto para dünyasında bugün bir altcoin için önemli hareketlilik yaşanıyor. Gelişmeyi zincirdeki hareketleri izleyen EmberCN açıkladı. Detaylara bakalım.

Altcoin Worldcoin’de önemli hareketlilik

Altcoin Worldcoin projesine beş piyasa yapıcıdan devasa iadeler gerçekleşti. Buna göre 25 Milyon WLD iadesi söz konusu oldu. Worldcoin projesi için önemli bir gelişme olarak, WLD token cinsinden 25 milyon adet WLD projenin cüzdanına aktarıldı. Bu, projenin ilerlemesinde ve finansal gelişiminde çok önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Dahası, 15 Aralık’ta 75 milyon WLD daha iade edileceği için ufukta daha iyi haberler var.

Son dönemde, Worldcoin proje cüzdanına 25 milyon adetlik altcoin WLD token başarıyla aktarıldı. Bu büyük finansal enjeksiyon, projenin devam eden ivmesinin ve yatırımcılarının ve piyasa yapıcılarının güveninin bir kanıtı durumunda.

75 Milyon adet de yolda

Olumlu haberler burada bitmiyor. Altcoin Worldcoin projesi bir başka önemli finansal akış için hazırlanıyor. Ayrıca 15 Aralık’ta WLD’deye 75 milyon adet daha iade edilmesi planlanıyor. Buna göre bu ilave, proje için devam eden desteği ve büyüme beklentilerini gösteriyor. İade edenler arasında Binance, Amber Group ve Wintermute gibi devler yer alıyor.

WLD tokenlerinde 25 milyon adetlik başarılı transfer ve yaklaşan 75 milyon adetlik enjeksiyonun umut verici duyurusu dikkat çekiyor. Altcoin Worldcoin projesi için bu durum çok önemli bir anı işaret ediyor. Bu finansal destekler, projeye gelişimini ve genişlemesini sürdürmek için önemli kaynaklar sağlamakta. Proje ilerledikçe, dünya bu yatırımların Worldcoin’in gidişatını ve daha geniş kripto ortamındaki rolünü nasıl etkileyeceğini izleyecek.

Worldcoin fiyatında artış dikkat çekiyor?

Gelişmenin ardından altcoin Wolrdcoin’de bir fiyat hareketliliği dikkat çekiyor. Tokenlerin cüzdana geri gönderilmesi an azından satış baskısının azalması anlamına geliyor. Bu nedenle Worldcoin fiyatında bir artışın olması dikkat çekici. Altcoin Worldcoin fiyatına Kriptokoin.com olarak baktığımızda son bir haftada %18’lik bir artışın olduğunu görüyoruz. Buna göre WLD yazıyı yazarken 1.77 dolar seviyesinden işlem görüyor. Diğer taraftan son 24 saatte yaklaşık olarak 35 milyon dolarlık hacim oluşmuş durumda.

Altcoin Worldcoin projesinin misyonu, herkese sahiplik veren bir kamu hizmeti olarak dünyanın en büyük kimlik ve finans ağını inşa etmek. Buna göre Worldcoin sistemi, gizliliği koruyan küresel bir kimlik ağı olan World ID etrafında dönüyor. World ID, kullanıcıların insan olduklarını çevrimiçi olarak doğrulamalarını sağlıyor. Ayrıca sıfır bilgi kanıtları aracılığıyla gizliliklerini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x