Filenin Sultanları’nın İmzaladığı Voleybol Topu Darüşşafaka’ya Bağışlanmak Üzere Rekor Fiyata Satıldı!

Arka arkaya aldıkları galibiyetler ve şampiyonluklarla bu sene yüzümüzü güldürüp göğsümüzü kabartan Filenin Sultanları, yine yüzümüzü tebessüm ettirecek bir olaya imza attılar. Filenin Sultanları’nın, Gezgin Fatih Koparan için tek tek imzaladığı voleybol topu bir hayırsever tarafından rekor fiyata satın alındı. Fatih Koparan bu parayı Darüşşafaka’ya bağışladığını açıkladı!

Milletler Ligi’nin ardından Avrupa Şampiyonluğunu da kazanan Filenin Sultanları, üst üste aldığı 22 galibiyetle rakiplerinin gözünü korkutmaya devam ediyor.!

Göğsümüzü kabartmaya doyamayan Filenin Sultanları, Japonya’dan da galibiyetle dönerek 2024 Paris Olimpiyatları’na katılmaya hak kazandı.

Dün yaptıkları maçın ardından sahada bulunan gezgin Fatih Koparan’ın isteğini de geri çevirmeyen Filenin Sultanları, güzel bir işe vesile oldular.

Fatih Koparan, Filenin Sultanları’na imzalattığı voleybol topunu satışa çıkaracağını, gelirinin ise Darüşşafaka’ya bağışlanacağını duyurdu.

Filenin Sultanları’nın imzaladığı anlar ise kameralara böyle yansıdı 👇

Fatih Koparan, imzalı voleybol topunun 175 bin TL karşılığında satıldığını duyurdu. Gelir ise Darüşşafaka’ya bağışlandı.

Ne diyelim ki! Bağışta emeği geçen herkes, iyi ki varsınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x